Girl Star Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril, Bonnie, Emma, Hayley, Amy ... Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cemre Annesinden Yana Çook DertLimişş

YazarMesaj
shkL shyTn
● єη ¢яαzу..єη ∂α∂ℓυ ѕнутαη ●
● єη ¢яαzу..єη ∂α∂ℓυ ѕнутαη ●
shkL shyTn

Kadın
Fan CLub : Vanessa Hudgens
Tuttuğunuz Takım .. : Cemre Annesinden Yana Çook DertLimişş Gs10
Kişisel İleti : mTsuz DeiLim meLankoLiqim

Cemre Annesinden Yana Çook DertLimişş Empty
MesajKonu: Cemre Annesinden Yana Çook DertLimişş   Cemre Annesinden Yana Çook DertLimişş EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 1:51 pm

Geçen günlerde bir programa konuk olan grup hepsi üyelerinden
Cemre menajerliklerini yapan annesiyle birlikte her yere birlikte gitmekten pek de hoşnut olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

“Gezdiğimiz yerlere, arkadaş olduğumuz insanlara çok dikkat ediyoruz. Sonuçta hem çocuk kesimine hitap ediyoruz hem de belli bir çizgimiz var. Mesela tatile gidiyoruz ve canımız bir çılgınlık yapmak istedi diyelim. Onların canı dışarı çıkmak istedi ve çıktılar. Ama ben annemle aynı otelde kalıyorum. Dolayısıyla tüyme durumu da yok. Annem ’Ne yapıyorsun?’ diye de arasa aslında benim ne yaptığımı biliyor ve ben hiç bir zaman hiç bir şey yapamıyorum. Onlara kızarken mesela bana olmaması gereken kelimeleri de sayarak ’Başlıycam ben senin gibi kıza. Böyle yapacağını bilseydim hayatta seni bu gruba almazdım’ diyor. Bana daha çok sert çıkıyor. En büyük fırçayı ben yiyorum.”
https://girlstars.forum.st

Cemre Annesinden Yana Çook DertLimişş
1 sayfadaki 1 sayfası